Milas Ziraat Odası yeni hizmet binasını açıyor

Milas Ziraat Odası yeni hizmet binasını açıyor

Milas Ziraat Odası Başkanlığı, çiftçilerin alın teriyle kazandırılan yeni hizmet binasının açılışını 14 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirecek. Açılış etkinliğinde tarımsal kurumlarla birlikte 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü de kutlanacak.

 

Milas Ziraat Odası Başkanlığı, Suçum Mevkii’nde yapımına 5 yıl önce başlanan ve arsa bedeli dahil yaklaşık 1 milyon 500 bin liraya mal olan yeni oda binasını törenle hizmete açacak.

Milaslı çiftçiler için büyük anlam ifade eden yeni hizmet binasının açılışı, 14 Mayıs Pazartesi günü saat 10.00’da gerçekleştirilecek. Açılışta ayrıca tarımsal kurumlarla birlikte, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlamaları da yapılacak.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayacak olan açılış töreni; Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı’nın günün anlam ve önemini belirten konuşması, protokol konuşmaları, fahri üyelik beratları ve plaket takdimi, MİFAD Folklor ekibinin gösterisi, kurdele kesimi, Gazeteci Volkan Yıldız’ın tarım temalı fotoğraf sergisinin gezilmesi, yemek ve lokma ikramı, çekilişle hediyelerin dağıtılmasıyla tamamlanacak.

Milas halkını ve çiftçileri yeni hizmet binası açılış törenine ve 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü kutlamalarına davet eden Milas Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Atıcı, Milaslı oda üyesi çiftçilerin alın teriyle ödedikleri aidatların değerlendirilmesiyle kazandırılan yeni hizmet binasını, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde hizmete açacak olmanın heyecanını yaşadıklarını ifade etti.

439 toplam görüntüleme, 1 bugün görüntüleme

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*