OKUL SPORLARI HOKEY GENÇLER TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARINDA TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLAN MUĞLA KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ GENÇ KIZLAR OKUL TAKIMI OKUL ARKADAŞLARI VE ÖĞRETMENLERİ TARAFINDAN DAVUL VE KLARNET EŞLİĞİNDE KARŞILANDI. (MUSTAFA ALTAR ZEYHAN/MUĞLA-İHA)

BAŞARILI SPORCULARA DAVULLU KLARNETLİ KARŞILAMA

Okul Sporları Hokey Gençler Türkiye Birinciliği Müsabakalarında Türkiye üçüncüsü olan Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Kızlar okul takımı okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı.
Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Açık Alan Çim Hokeyi Genç Kızlar okul takımı Osmaniye’de gerçekleştirilen finallerde Türkiye 3’üncüsü oldu. Turnuva sonrası okula gelen takım, okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı.
Osmaniye’de gerçekleştirilen Okul Sporları Hokey Gençler Türkiye Birinciliği Müsabakaları tamamlandı. Şampiyonanın Genç Kızlar kategorisinde birinciliği Gaziantep Yahya Altınbaş Anadolu Lisesi elde ederken, Kırıkkale Şehit Hakan Yorulmaz Spor Lisesi ikinci, Muğla Kanuni Sultan Süleyman Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi ise üçüncü oldu.
Turnuva sonrası Türkiye 3’üncüsü olan Muğla Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, okul arkadaşları ve öğretmenleri tarafından davul ve klarnet eşliğinde karşılandı. Başarılı sporcular, arkadaşları ve öğretmenleri ile çalan müzikler eşliğinde oynayarak başarılarını kutladılar.

684 toplam görüntüleme, 3 bugün görüntüleme

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*