MİLAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYLAK; “BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

MİLAS BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SAYLAK; “BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

AK Parti Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, “İlçemizin yönetimini halkımızla birlikte yapacağız” dedi.
Seçimlere birkaç gün kala çalışmalarını sürdüren AK Parti Milas Belediye Başkanı Barış Saylak, bu kez Beçin ve Selimiye Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. İlk olarak Beçin’de daha sonrada Selimiye mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Saylak, iki mahallede de büyük bir coşku ile karşılandı.
Kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür eden Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak, konuşmasına yapılan tezahüratlar nedeniyle bir süre başlayamadı.
Mitinglere katılan AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir’de Saylak’a destek verdi. Belediye Başkan Adayı Saylak’ın arkasında olduklarını ve yapılacak olan çalışmalarda destek sözünü veren Milletvekili Demir, Milas’ın makûs talihinden kurtulacağını söyledi.
Milletvekili Demir’in konuşmasının ardından sahneye davet edilen Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak konuşmasına yapılan tezahüratlar nedeniyle bir süre başlayamadı. Milas’ı yönetmek için çalışmalarına bir hayal ile başladıklarını ve o hayalinde çocuklar ile gençlere daha iyi bir gelecek sağlamak olduğunu dile getiren Milas Belediye Başkan Adayı Barış Saylak; “Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alması, gençlerimize iş ve aş sağlanması için, vatandaşlarımızın daha rahat bir yaşam sürmelerini sağlamayı düşünerek bu yola çıktık” dedi.
Milas için düşündükleri ve hazırladıkları projeleri birlikte başaracaklarını dile getiren Başkan Adayı Saylak; “Gelin ilçemizi birlikte yönetelim. Birlikte hareket edelim, birlikte kararlar alalım.
Alacağımız kararlarda çoğulcu demokrasi anlayışı gereği ilgili STK’lar ve yetkililerle birlikte hareket edelim. Yani kısacası ilçemizi birlikte yöneteceğiz” diyerek, katılımcı bir yönetim anlayışına sahip olduklarını söyledi.
Saylak, 10 yıldır Milas’ı kötü bir duruma düşüren belediye yönetiminin hatalarına devam ettiğini ifade ederek; “Şimdi kalkmışlar proje ürettiklerini ve yapacaklarını söylüyorlar. Ben buradan soruyorum: 10 yıldır yapamadıklarınızı şimdi nasıl yapacaksınız? Madem yapacaktınız neden yapmadınız?” dedi.
Saylak, mitinglerin sonunda fotoğraf çekilmek isteyen vatandaşların taleplerini de kırmadı ve bol bol fotoğraf çektirdi.

192 toplam görüntüleme, 3 bugün görüntüleme

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*